SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины     Войти в личный кабинет | создать сайт бесплатно  
ТОВ Свармед
Адрес: г. Киев, Україна, 04073 м. Київ, вул.Куренівська, 18
Телефон: (044)464-43-80; моб. +380(97)556-8-776; (093)425-2305; (067)232-3136
Связаться с нами
ТОВ Свармед > Новости > ТОВ "СВАРМЕД" - власник патенту на технологію "Біозварювання" (режим "зварювання авт." ЕК-300М) !
Найти
ТОВ "СВАРМЕД" - власник патенту на технологію "Біозварювання" (режим "зварювання авт." ЕК-300М) !
08 июня 2015

Спосіб з"єднання зварюванням біологічних тканин людей і тварин   

МПК:А61В17/04

Формула корисної моделі

  1. Спосіб з"єднання зварюванням біологічних тканин людей і тварин за допомогою біполярного електрохірургічного інструменту з використанням високочастотного струму, що проводиться в декілька послідовних взаємопов"язаних стадій та включає: забезпечення щільного контакту електродів інструменту з біологічними тканинами, які підлягають з"єднанню зварюванням, нагрівання тканин шляхом подачі на них напруги U високої частоти, величина якої змінюється за заздалегідь визначеним законом, пошук та визначення мінімуму повного опору тканини R, пошук та визначення максимуму потужності нагріву P, процес нагрівання з"єднуваних тканин подачею напруги, амплітуда якої визначається властивостями  цих тканин, який відрізняється тим, що напругу подають шляхом поступового збільшення її величини по лінійному закону від Umin, після досягнення визначеного мінімуму повного опору тканини R припиняють збільшення напруги зі значенням Umax, подають напругу з постійним значенням Umax та утримують її постійне значення, додатково визначають рівень потужності Р після досягнення мінімуму повного опору тканини, яка матиме максимальне значення Рmax, розраховують значення потужності Рmin в залежності від величини значення Рmax, припиняють подачу  напруги або знижують напругу в залежності від швидкості зменшення потужності.
  2. Спосіб з"єднання зварюванням біологічних тканин людей і тварин по п.1 який відрізняється тим, що додатково проводять подачу напруги за аналогічним законом принаймні ще один раз.
  3. Спосіб з"єднання зварюванням біологічних тканин людей і тварин по п.1 який відрізняється тим, що при досягненні Рmin подачу напруги припиняють поступово.
  4. Спосіб з"єднання зварюванням біологічних тканин людей і тварин по п.1-3 який відрізняється тим, що використовують інструмент з додатково встановленим  обмежувачем між електродами для фіксації товщини тканин, що з¢єднуються, та обмеження тиску браншей інструменту на оброблювану ділянку.